WILNO- KOWNO- TROKI

Starówka w Kownie, zabytki Wilna i przepyszne kibiny w Trokach

zobacz ofertę

CZESKIE MORAWY I WIEDEŃ

Niesamowite zabytki Wiednia, czeskie wino prosto z Moraw i Jaskinia Macocha

zobacz ofertę

BAWARIA 6 DNI

Monachium- stolica Bawarii i baśniowe zamki południowych Niemiec

zobacz ofertę

BERLIN- POCZDAM- TROPICAL ISLAND

Intensywne zwiedzane zakończone relaksującym pobytem w Tropical Island

zobacz ofertę

Trójmiasto - Karlskrona 3 dni

Gdańsk, Gdynia, Sopot i całodzienny pobyt w szwedzkim miasteczku Karlskrona

zobacz ofertę

ŚRÓDZIEMNOMORSKIE DOLCE VITA

Rzym, Florencja, Wenecja oraz relaks na rajskiej wyspie Capri

zobacz ofertę

BUDAPESZT- ZAKOLE DUNAJU

Piękna stolica Węgier i urokliwe miasteczka zakola Dunaju

zobacz ofertę
Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI BIURA PODRÓŻY DARTUR W LUBLINIE
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Podróży DARTUR Bożydar Dunin Kozicki z siedzibą przy ul. Fabrycznej 3/10 B w Lublinie, NIP 7120312740, REGON 430329780.

2) Kontakt z inspektorem ochrony danych w Biurze Podróży DARTUR Bożydar Dunin Kozicki można uzyskać drogą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 81 504 93 56, a także pisemnie na adres naszej siedziby.

3) Pozyskane od Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania, zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług turystycznych, na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej, archiwizacji, a także udzielenia odpowiedzi na pisma i wnioski.

4) Pozyskiwane dane osobowe to: dane teleadresowe oraz w przypadku zawarcia umowy imiona, nazwiska i nr pesel lub daty urodzenia osób wyjeżdżających.

5) Odbiorcą Państwa danych osobowych będą:
- pracownicy naszego biura,
- kontrahenci i partnerzy Organizatora biorący udział w realizacji zawartej przez
Państwo Umowy o uczestnictwo w imprezie turystycznej, w tym hotele, przewoźnicy, towarzystwa ubezpieczeniowe, piloci, rezydenci,
- podmioty lub organy uprawnione na podstawie przepisów prawa.
Zakres przekazywanych danych osobowych ograniczony jest do minimum związanego z zakresem wykonywanych dla BP DARTUR usług.

6) Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

7) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres przygotowywania i realizacji imprezy turystycznej wg zawartej umowy oraz do momentu przedawnienia roszczeń z tytułu zawartej umowy lub do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa. W przypadku podpisania umowy o udział w imprezie turystycznej lub dokonania jakiejkolwiek płatności jest to 5 lat od końca okresu podatkowego. W przypadku udzielonej zgody- do czasu jej wycofania, lub przez okres na jaki została ona udzielona.

8) Przysługuje Państwu prawo do:
- dostępu do swoich danych osobowych,
- prawo do żądania ich poprawienia lub uzupełnienia,
- prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych,
- prawo do przeniesienia Państwa danych,
- wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych. W przypadku sprzeciwu złożonego przed realizacją umowy lub w trakcie realizacji, złożenie będzie wiązało się z brakiem możliwości realizacji wszystkich usług w ramach umowy i może zostać potraktowane jako wypowiedzenie umowy.

9) Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

10) Mają Państwo prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie dotyczących Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

11) Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale jest też warunkiem zawarcia umowy. Podane dane osobowe są niezbędne do wykonania umowy, czy też podjęcia działań na Państwa życzenie przed zawarciem umowy i bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

12) Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Back to top