WILNO- KOWNO- TROKI

Starówka w Kownie, zabytki Wilna i przepyszne kibiny w Trokach

zobacz ofertę

CZESKIE MORAWY I WIEDEŃ

Niesamowite zabytki Wiednia, czeskie wino prosto z Moraw i Jaskinia Macocha

zobacz ofertę

BAWARIA 6 DNI

Monachium- stolica Bawarii i baśniowe zamki południowych Niemiec

zobacz ofertę

BERLIN- POCZDAM- TROPICAL ISLAND

Intensywne zwiedzane zakończone relaksującym pobytem w Tropical Island

zobacz ofertę

Trójmiasto - Karlskrona 3 dni

Gdańsk, Gdynia, Sopot i całodzienny pobyt w szwedzkim miasteczku Karlskrona

zobacz ofertę

ŚRÓDZIEMNOMORSKIE DOLCE VITA

Rzym, Florencja, Wenecja oraz relaks na rajskiej wyspie Capri

zobacz ofertę

BUDAPESZT- ZAKOLE DUNAJU

Piękna stolica Węgier i urokliwe miasteczka zakola Dunaju

zobacz ofertę

 

Ukończone studia na kierunku turystyka i rekreacja, uprawnienia pilota wycieczek, liczne praktyki zawodowe, a także półroczny staż w przedsiębiorstwie turystycznym pozwoliły mi rozwijać swoje zamiłowanie do podróży i poznawania nowych miejsc, a także nauczyły zasad funkcjonowania rynku turystycznego. Jako pracownik Biura Podróży DARTUR dbam o profesjonalną obsługę klientów, ich zadowolenie z organizowanych przez nas imprez, a także dobrą współpracę z naszymi kontrahentami.

 

Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych ofert wyjazdowych :)

Kontakt do mnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jestem osobą z 40-letnim stażem pracy w  branży turystycznej. Mam nadzieję, że wielu uczestników  imprez turystycznych, które dotychczas zorganizowałem, mile je wspomina, a dzięki ciekawym i atrakcyjnym programom  wycieczek pozwoliły im poznać wiele zakątków  Polski i Europy.

Kierując Biurem DARTUR , dbam szczególnie o dobór rzetelnych i sprawdzonych kontrahentów, którzy są w stanie  zapewnić naszym Klientom zadowolenie i satysfakcję z udziału w wycieczkach.

Chętnie podejmuję się przygotowania propozycji wyjazdów turystycznych z programem, w których są miejsca mniej znane , a  na trwale wpisane w historię Polski. Uważam, że wycieczka turystyczna to nie tylko wypoczynek i przyjemność ale również poznawanie kraju, rozwijanie patriotyzmu  i miłości do Ojczyzny.  

Pamiętam,że zadowolenie naszych Klientów to zadowolenie firmy.  Profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta -  to motto moje oraz Biura Podróży DARTUR,  którym kieruję.

Serdecznie zapraszam.

Kontakt do mnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Back to top