WILNO- KOWNO- TROKI

Starówka w Kownie, zabytki Wilna i przepyszne kibiny w Trokach

zobacz ofertę

CZESKIE MORAWY I WIEDEŃ

Niesamowite zabytki Wiednia, czeskie wino prosto z Moraw i Jaskinia Macocha

zobacz ofertę

BAWARIA 6 DNI

Monachium- stolica Bawarii i baśniowe zamki południowych Niemiec

zobacz ofertę

BERLIN- POCZDAM- TROPICAL ISLAND

Intensywne zwiedzane zakończone relaksującym pobytem w Tropical Island

zobacz ofertę

Trójmiasto - Karlskrona 3 dni

Gdańsk, Gdynia, Sopot i całodzienny pobyt w szwedzkim miasteczku Karlskrona

zobacz ofertę

ŚRÓDZIEMNOMORSKIE DOLCE VITA

Rzym, Florencja, Wenecja oraz relaks na rajskiej wyspie Capri

zobacz ofertę

BUDAPESZT- ZAKOLE DUNAJU

Piękna stolica Węgier i urokliwe miasteczka zakola Dunaju

zobacz ofertę
Trójmiasto - Karlskrona 3 dni

Gdańsk, Gdynia, Sopot i całodzienny pobyt w szwedzkim miasteczku Karlskrona

DZIEŃ 1:
Zbiórka i spotkanie z pilotem we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Trójmiasta. Spotkanie z przewodnikiem - spacer po Sopocie: Krzywy Domek, wejście na molo. Przejazd do Gdyni– zwiedzanie z przewodnikiem: Skwer Kościuszki i Molo Południowe, okręty Dar Pomorza i ORP Błyskawica z zewnątrz (lub jeden wewnątrz), opcjonalnie wejście na Kamienną Górę, skąd roztacza się piękny widok na Śródmieście i Zatokę Gdańską. Wieczorem zaokrętowanie na promie. Obiadokolacja w zależności od godziny wypłynięcia - na promie lub w jednej z restauracji w Gdyni. Nocleg na promie zgodnie z wybraną kabiną.

DZIEŃ 2:

Śniadanie bufetowe. Wyokrętowanie zgodnie z rozkładem. Zwiedzanie Karlskrony: Muzeum Morskie z autentycznymi okrętami podwodnymi, imponująca kolekcją modeli okrętów, podwodnym tunelem i ogromnymi figurami dziobowymi; punkt widokowy Bryggareberget, z którego rozciąga się doskonały widok na centrum miasta i archipelag; Rynek - Stortorget; Kościół Admiralicji – zbudowany pod koniec XVII wieku, największy zachowany drewniany kościół w Szwecji; Nabrzeże Królewskie, z pięknym widokiem na okoliczne wyspy i wejście do portu wojennego. Dzielnica kolorowych drewnianych domków Björkholmen. Zaokrętowanie zgodnie z rozkładem. Wieczorem kolacja bufetowa na promie. Zabawa w dyskotece lub seans filmowy na promie. Nocleg na promie w wybranej kabinie.

DZIEŃ 3:
Śniadanie bufetowe na promie. Wyokrętowanie w Gdyni. Przejazd do Gdańska - zwiedzanie z przewodnikiem Głównego Miasta: spacer: Długie Pobrzeże, Bazylika Mariacka, Kaplica Królewska, Droga Królewska - Brama Złota, ul. Długa, Ratusz, Długi Targ, Fontanna Neptuna,  Kamieniczki Królewskie. Opcjonalnie możliwość zwiedzania Europejskiego Centrum Solidarności, lub Muzeum II Wojny Światowej lub innej wybranej placówki. Po zakończeniu zwiedzania wyjazd w drogę powrotną. Po drodze obiad. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

 


Program obejmuje 2x nocleg w wybranych kabinach na promie, 2x śniadanie, 2x obiadokolacja. Możliwość organizacji obiadu.

Cena wycieczki zależna od miejsca wyjazdu i liczby uczestników - im większa liczba uczestników, tym taniej!

CENY NASZYCH WYCIECZEK ZAWIERAJĄ:
-    Transport- miejsce wyjazdu zgodnie ze zgłoszeniem Klienta
-    Wyżywienie wg programu
-    Zakwaterowanie zgodnie z ofertą (standard noclegów możemy dostosować do wymogów Klienta, dostępne kabiny 2- i 4-osobowe)
-    Opiekę pilota i przewodników
-    Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz rejs promem Gdynia - Karlskrona - Gdynia
-    Ubezpieczenie Polska:  NNW i NWŚ każde do 5000 PLN/os; zagranica KL 20 000 Euro/os, NNW 15 000 PLN/os
-    Opłaty drogowe i parkingowe
-    Podatek VAT

Uwaga: szczegółowej wyceny imprezy dokonujemy na zapytanie klienta. Cena zależna jest od miejsca wyjazdu, zgłoszonej liczby uczestników i opiekunów, a także wybranych atrakcji i standardu zakwaterowania. Zachęcamy do składania zapytań telefonicznie i mailowo - z przyjemnością dostosujemy program i cenę do możliwości Klienta. Zapytanie nie zobowiązuje do skorzystania z oferty.

Back to top