WILNO- KOWNO- TROKI

Starówka w Kownie, zabytki Wilna i przepyszne kibiny w Trokach

zobacz ofertę

CZESKIE MORAWY I WIEDEŃ

Niesamowite zabytki Wiednia, czeskie wino prosto z Moraw i Jaskinia Macocha

zobacz ofertę

BAWARIA 6 DNI

Monachium- stolica Bawarii i baśniowe zamki południowych Niemiec

zobacz ofertę

BERLIN- POCZDAM- TROPICAL ISLAND

Intensywne zwiedzane zakończone relaksującym pobytem w Tropical Island

zobacz ofertę

Trójmiasto - Karlskrona 3 dni

Gdańsk, Gdynia, Sopot i całodzienny pobyt w szwedzkim miasteczku Karlskrona

zobacz ofertę

ŚRÓDZIEMNOMORSKIE DOLCE VITA

Rzym, Florencja, Wenecja oraz relaks na rajskiej wyspie Capri

zobacz ofertę

BUDAPESZT- ZAKOLE DUNAJU

Piękna stolica Węgier i urokliwe miasteczka zakola Dunaju

zobacz ofertę
Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin 7-9 marca 2023

Wszystkich zainteresowanych, a szczególnie uczniów szkół zawodowych, techników i studentów na kierunku turystyka i rekreacja zapraszamy na wyjazd do Berlina i uczestnictwo w Międzynarodowych Targach ITB Berlin.

W PROGRAMIE:

DZIEŃ 1 /7 marca 2023, wtorek/
Zbiórka i wyjazd z Lublina we wczesnych godzinach porannych. Po drodze (okolice Gniezna) wsiada przewodnik, który pracuje  grupą przez trzy dni.

Przejazd do Gniezna-  zwiedzanie katedry i słynnych Drzwi Gnieźnieńskich.
Bazylika prymasowska Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny– gotycki kościół katedralny, usytuowany na Wzgórzu Lecha w Gnieźnie. Katedra była wielokrotnie miejscem koronacji królów Polski. obiekt został wpisany na listę Pomników historii. Ok. 1175 roku ufundowano Drzwi Gnieźnieńskie brązowe (spiżowe) przedstawiające  życie i śmierć św. Wojciecha.
W podziemiach katedry można zobaczyć m.in. najstarszy w Polsce napis nagrobkowy z ok. 1006 roku oraz odkryte podczas badań archeologicznych relikty budowli kamiennej z końca IX wieku, a także fragmenty murów bazyliki Mieszka I.                  

Świebodzin- Figura Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
Przyjazd do Słubic w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu – pokoje 2+2 typu studio z łazienkami, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2 /8 marca 2023, środa/
Śniadanie. Wyjazd do Berlina – całodzienne zwiedzanie miasta z przewodnikiem, a w programie zwiedzania m.in.: Aleksanderplatz , Aleja Unter den Linden, Wyspa Muzeów, Siegesäule (Kolumna Zwycięstwa), dawny Mur Berliński i przejście graniczne,  Checkpoint Charlie, Brama Brandenburska, Reichstag (parlament niemiecki).
Reichstag, siedziba niemieckiego parlamentu, jeden z symboli Berlina.
Wysokość (z kopułą): 54 m; Średnica kopuły: 40 m; . Długość drogi z dołu do wierzchołka kopuły to 230 metrów. / przejście z audioprzewodnikami – uwaga rezerwacja wizyty w obiekcie użytku państwowego może zostać anulowana w każdej chwili, bez podania przyczyny, zwiedzanie kopuły pod warunkiem dostępności obiektu /.

Powrót do hotelu około godz. 20.00. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3 /9 marca 2023, czwartek/
Śniadanie. Wykwaterowanie.
Przejazd do Berlina – całodzienny pobyt na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB Berlin.
Największe targi turystyczne, ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży i atrakcja dla tysięcy zwiedzających! Prezentacje 187 krajów i przegląd wszystkich gałęzi rynku turystycznego.

Zakres imprezy: wszystkie grupy produktów i usług związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżami; poszczególne kraje prezentują swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych, a  w targach biorą też udział: międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy podróży biznesowych, rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą spa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych. Obecnie zgłoszonych jest 4438 wystawców, których stoiska będą rozłożone w 47 halach targowych.

Wyjazd z Berlina w godzinach wieczornych i nocny powrót. Po drodze postój na posiłek we własnym zakresie.
Przewidywany przyjazd do Lublina we wczesnych godzinach porannych w piątek 10 marca.

Cena wyjazdu zależna od miejsca wyjazdu i liczby uczestników - im większa liczba uczestników, tym taniej!

Szanowni Państwo chęć udziału w Targach należy zgłaszać w miarę możliwości jak najwcześniej. Zapisy przyjmujemy już od listopada.

Cena zawiera:
•    Transport autokarem i opłaty drogowe - miejsce wyjazdu zgodnie ze zgłoszeniem Klienta
•    Parkingi
•    Opieka pilota
•    Zakwaterowanie – 2 noclegi (standard noclegów możemy dostosować do wymogów Klienta)
•    Wyżywienie wg programu – 2x śniadanie, 2x obiadokolacja
•    Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz na Targi – zgodnie z programem, a także usługi przewodnickie w Berlinie
•    Ubezpieczenie na terenie Polski NNW do 5000 PLN/os, NWŚ do 5000 PLN/os; na terenie Niemiec KL do 10000 Euro/os, NNW do 15000 PLN/os
•    Podatek VAT

Uwaga: szczegółowej wyceny imprezy dokonujemy na zapytanie klienta. Cena zależna jest od miejsca wyjazdu, zgłoszonej liczby uczestników i opiekunów, a także wybranych atrakcji i standardu zakwaterowania. Zachęcamy do składania zapytań telefonicznie i mailowo - z przyjemnością dostosujemy program i cenę do możliwości Klienta. Zapytanie nie zobowiązuje do skorzystania z oferty.

 

Back to top