WILNO- KOWNO- TROKI

Starówka w Kownie, zabytki Wilna i przepyszne kibiny w Trokach

zobacz ofertę

CZESKIE MORAWY I WIEDEŃ

Niesamowite zabytki Wiednia, czeskie wino prosto z Moraw i Jaskinia Macocha

zobacz ofertę

BAWARIA 6 DNI

Monachium- stolica Bawarii i baśniowe zamki południowych Niemiec

zobacz ofertę

BERLIN- POCZDAM- TROPICAL ISLAND

Intensywne zwiedzane zakończone relaksującym pobytem w Tropical Island

zobacz ofertę

Trójmiasto - Karlskrona 3 dni

Gdańsk, Gdynia, Sopot i całodzienny pobyt w szwedzkim miasteczku Karlskrona

zobacz ofertę

ŚRÓDZIEMNOMORSKIE DOLCE VITA

Rzym, Florencja, Wenecja oraz relaks na rajskiej wyspie Capri

zobacz ofertę

BUDAPESZT- ZAKOLE DUNAJU

Piękna stolica Węgier i urokliwe miasteczka zakola Dunaju

zobacz ofertę
KRAKÓW- WIELICZKA- ENERGYLANDIA

Całodzienny pobyt w najnowocześniejszym parku rozrywki w Polsce oraz zwiedzanie najważniejszych zabytków Krakowa

Trzydniowa wycieczka do Wieliczki, Krakowa i Energylandii.

W programie:

  • Wieliczka - zwiedzanie zabytkowej Kopalni Soli wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Trasa zwiedzania obejmuje 20 komór i 2 km korytarzy na trzech poziomach, od 64 do 135 m pod ziemią, a to zaledwie niewielka część podziemnego labiryntu, który wiedzie przez wspaniałą kaplicę św. Kingi z żyrandolami z solnych kryształków i rzeźbami wykonanymi w soli przez górników, pochodzącymi głównie z początków XX wieku. Na koniec można się zatrzymać w kompleksie komór na niebagatelnej wciąż głębokości 125 m, gdzie uruchomiono klika atrakcji dla turystów- restaurację, podziemną pocztę, sklepy z pamiątkami.
  • Kraków - zwiedzanie miasta z przewodnikiem, a na trasie zwiedzania przede wszystkim: Wzgórze Wawelskie - katedra, groby królewskie, dzwon Zygmunta, dziedziniec zamkowy, zabudowania wzgórza, Smok Wawelski; kościół oo. franciszkanów i najpopularniejszy witraż na świecie; Pałac Biskupów i okno papieskie; Rynek - sukiennice, zabytkowe kamieniczki, legendy miejskie; Kościół Mariacki - jeden z najbardziej znanych obiektów sakralnych w Polsce, wewnątrz piękny rzeźbiony ołtarz Wita Stwosza. Opcjonalnie zwiedzanie Muzeum Historycznego Miasta Krakowa w podziemiach Rynku - niesamowita podróż w czasie ukazująca miasto na przestrzeni wieków (uwaga obowiązkowa rezerwacja z dużym wyprzedzeniem, wstęp zależny od dostępności wejściówek).
  • Energylandia - największy i najnowocześniejszy park rozrywki w Polsce! Całodzienny pobyt w parku z dostępem do wszystkich atrakcji. Na 35 hektarach powierzchni znajduje się pięć stref, w których dzieci, młodzież i dorośli znajdą coś dla siebie. Jeden bilet na wszystkie atrakcje bez limitu! W programie wycieczki całodzienny pobyt w Energylandii.

Kolejność realizowanych atrakcji zależna jest od dostępności obiektów. Podany program można modyfikować według potrzeb Klienta.

Program zakłada trzydniowy wyjazd z dwoma noclegami. Zakwaterowanie w Krakowie. Pokoje 2-,3-,4- i 5-osobowe lub typu studio, wszystkie z łazienkami. Wyżywienie HB: 2x śniadanie (szwedzki stół), 2x obiadokolacja (zupa, drugie danie, napój). Możliwość zorganizowania obiadu w dniu powrotu.

 

CENY NASZYCH WYCIECZEK ZAWIERAJĄ:

- Transport - miejsce wyjazdu zgodnie ze zgłoszeniem Klienta

- Opłaty parkingowe

- Opieka pilota

- Zakwaterowanie i wyżywienie według programu

- Usługi przewodnickie w Krakowie i Wieliczce

- Bilety wstępu do obiektów przewidzianych w programie

- Ubezpieczenie NNW i NWŚ każde do 5000 PLN/os

- Podatek VAT

 

Cena wycieczki zależna od miejsca wyjazdu i liczby uczestników - im większa liczba uczestników, tym taniej!

Uwaga: szczegółowej wyceny imprezy dokonujemy na zapytanie Klienta. Cena zależna jest od miejsca wyjazdu, zgłoszonej liczby uczestników i opiekunów, wybranych atrakcji oraz standardu zakwaterowania. Zachęcamy do składania zapytań telefonicznie i mailowo - z przyjemnością dostosujemy program i cenę do możliwości Klienta. Zapytanie nie zobowiązuje do skorzystania z oferty.

 


Back to top