WILNO- KOWNO- TROKI

Starówka w Kownie, zabytki Wilna i przepyszne kibiny w Trokach

zobacz ofertę

CZESKIE MORAWY I WIEDEŃ

Niesamowite zabytki Wiednia, czeskie wino prosto z Moraw i Jaskinia Macocha

zobacz ofertę

LWÓW I ZŁOTA PODKOWA

Zwiedzanie Lwowa, a także zamki w Olesku, Podhorcach i Złoczowie

zobacz ofertę

Kołobrzeg - Bornholm

Kołobrzeg, Międzyzdroje, Wyspa Wolin i duńska wyspa Bornholm

zobacz ofertę

BERLIN- POCZDAM- TROPICAL ISLAND

Intensywne zwiedzane zakończone relaksującym pobytem w Tropical Island

zobacz ofertę

ŚRÓDZIEMNOMORSKIE DOLCE VITA

Rzym, Florencja, Wenecja oraz relaks na rajskiej wyspie Capri

zobacz ofertę

BUDAPESZT- ZAKOLE DUNAJU

Piękna stolica Węgier i urokliwe miasteczka zakola Dunaju

zobacz ofertę
Wakacyjne podróże małe i duże

Kiedy słońce grzeje, troski na bok odłóż - bierz walizki w ręce, ruszaj z nami w podróż! :)

Kolonie dziecięce, obozy młodzieżowe, pobyty wczasowe – lato w pełni, więc i Ty wybierz swoją wymarzoną formę wypoczynku. Nie zwlekaj- wakacyjna przygoda już czeka!

Wakacje to najlepszy czas na poznanie zakątków turystycznych Polski i nie tylko. Ruszaj z nami na wakacje życia!

W naszej wakacyjnej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.


Dla dzieci- zarówno tych młodszych, jak i tych starszych- proponujemy wyjazdy na kolonie i obozy.  W ofercie mamy pobyty nad Morzem Bałtyckim, na Roztoczu, w Tatrach, Kotlinie Kłodzkiej, Karkonoszach i Beskidzie Żywieckim.
Bogate programy, różne profile zajęć i podział na grupy wiekowe z pewnością ułatwi wybranie najbardziej odpowiedniej oferty dla młodego turysty.
Dla spragnionych dalekich podróży młodych odkrywców proponujemy obozy i wczasy młodzieżowe za granicą. Do wyboru mamy pobyty w Bułgarii, Włoszech, Grecji, Hiszpanii oraz na Węgrzech. W ofercie dyskoteki, plażowanie, program animacyjny oraz wycieczki fakultatywne.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – wszystkie propozycje wraz z terminami, cenami i liczbą wolnych miejsc dostępne w biurze lub na zapytanie mailowe. Z przyjemnością prześlemy też Państwu katalog ze szczegółowym opisem wszystkich ofert.


To krótkie zestawienie to tylko ułamek naszej oferty turystycznej skierowanej szczególnie do młodych podróżników.
Dorosłym uczestnikom proponujemy wycieczki objazdowe.
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo ofertę wyjazdów krajowych i zagranicznych. Organizujemy wycieczki objazdowe po wybranych krajach Europy, dokładając wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie, a proponowana oferta dostosowana była do wymagań i budżetu Klienta. Szczególnie polecamy wyjazdy do Lwowa z wizytą w Operze Lwowskiej i noclegiem w historycznym hotelu George. Przygotowujemy również programy na życzenie Klienta. Węgry, Grecja, Włochy, Czechy, Słowacja, Austria, Niemcy, Litwa, Łotwa, Estonia - to tylko niektóre kraje, których zwiedzanie proponujemy w naszej ofercie.
Po wszelkie szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a na początek proponujemy zapoznanie się z zakładką „oferta” i "wycieczki zagraniczne".

Nie zapominajmy, że po lecie zbliża się jesień.
Wszystkich nauczycieli, wychowawców i grupy planujące wyjazdy kulturalno-oświatowe obejmujące spektakle w warszawskich teatrach, a także wizyty w muzeach cieszących się dużym zainteresowaniem, już dziś zapraszamy do kontaktu. Dostępny jest już częściowo repertuar warszawskich teatrów, a bilety na najlepsze spektakle znikają jak świeże bułeczki - zapraszamy więc do rezerwacji już teraz :)


Z turystycznym pozdrowieniem - Zespół Biura Podróży DARTUR

 

Back to top