WILNO- KOWNO- TROKI

Starówka w Kownie, zabytki Wilna i przepyszne kibiny w Trokach

zobacz ofertę

CZESKIE MORAWY I WIEDEŃ

Niesamowite zabytki Wiednia, czeskie wino prosto z Moraw i Jaskinia Macocha

zobacz ofertę

LWÓW I ZŁOTA PODKOWA

Zwiedzanie Lwowa, a także zamki w Olesku, Podhorcach i Złoczowie

zobacz ofertę

Kołobrzeg - Bornholm

Kołobrzeg, Międzyzdroje, Wyspa Wolin i duńska wyspa Bornholm

zobacz ofertę

BERLIN- POCZDAM- TROPICAL ISLAND

Intensywne zwiedzane zakończone relaksującym pobytem w Tropical Island

zobacz ofertę

ŚRÓDZIEMNOMORSKIE DOLCE VITA

Rzym, Florencja, Wenecja oraz relaks na rajskiej wyspie Capri

zobacz ofertę

BUDAPESZT- ZAKOLE DUNAJU

Piękna stolica Węgier i urokliwe miasteczka zakola Dunaju

zobacz ofertę
Jesienne podróże małe i duże

Koniec lata nie musi oznaczać końca podróży - odkrywaj z nami Polskę i Europę w kolorach złotej jesieni :)

Bieszczady w złotych barwach, świeży powiew górskiego powietrza z Tatr, a może jednak wypad do miasta i wizyta w teatrze? Wybierz już dziś!

Jesień to bardzo dobry czas na podróżowanie. Gorące słońce i upały już tak nie dokuczają, a na szlakach turystycznych nie jest tak tłoczno, jak latem. Zapraszamy dzieci i dorosłych do odkrywania nowych miejsc i atrakcji w kolorowej jesiennej szacie.

W naszej jesiennej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.


Dla dzieci- zarówno tych młodszych, jak i tych starszych- proponujemy wyjazdy w nasze polskie góry. Największą popularnością cieszą się oczywiście Bieszczady.

Poza górami zapraszamy też do stolicy - Warszawa obfituje w różnego rodzaju atrakcje i zachęca bogatą ofertą spektakli zarówno dla dzieci, jak i dla młodzieży. Wybierając się do teatru trzeba pamiętać, że rezerwacja biletów wymaga przynajmniej 3-miesięcznego wyprzedzenia.

Wszystkie proponowane programy staramy się dostosować do wieku i oczekiwań uczestników.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – nasze propozycje znajdziecie Państwo w zakładce OFERTA, a także w naszym biurze. Z przyjemnością prześlemy też Państwu katalog z najchętniej wybieranymi wycieczkami.


Dorosłym uczestnikom proponujemy wycieczki objazdowe.
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo ofertę wyjazdów krajowych i zagranicznych. Organizujemy wycieczki objazdowe po wybranych krajach Europy, dokładając wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie, a proponowana oferta dostosowana była do wymagań i budżetu Klienta. Szczególnie polecamy wyjazdy do Lwowa z wizytą w Operze Lwowskiej i noclegiem w historycznym hotelu George. Przygotowujemy również programy na życzenie Klienta. Węgry, Grecja, Włochy, Czechy, Słowacja, Austria, Niemcy, Litwa, Łotwa, Estonia - to tylko niektóre kraje, których zwiedzanie proponujemy w naszej ofercie.
Po wszelkie szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a na początek proponujemy zapoznanie się z zakładką „oferta” i "wycieczki zagraniczne".

Dorosłych zachęcamy również do wyjazdów na spektakle w teatrach warszawskich - doskonałe sztuki w doborowej obsadzie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Po szczegółową ofertę dostępnych biletów i proponowanych sztuk zapraszamy do biura lub do kontaktu telefonicznego.

Wszystkich nauczycieli i osoby planujące grupowe wyjazdy wiosenne zachęcamy już do zastanowienia się nad wyborem wycieczki. Zarówno wyjazdy dłuższe, jak i jednodniowe wycieczki do Warszawy, czy też okolicznych atrakcji wymagają wcześniejszych rezerwacji. Wczesna rezerwacja, to nie tylko gwarancja realizacji wybranego programu, ale także gwarancja niższej ceny.

Zapraszamy do kontaktu już dziś! :)


Z turystycznym pozdrowieniem - Zespół Biura Podróży DARTUR

 

Back to top